LEZO LAW Company не лише дбає про постійний професійний розвиток і вдосконалення свого колективу адвокатів та юристів, але і ділиться практичним досвідом, порадами з колегами на ринку юридичних послуг.

Так, LEZO LAW Company є учасником інноваційної освітньої платформи Legal High School, у рамках якої адвокат Андрей Агафонов виступив з лекцією на тему «Порушення і зловживання співробітників банку: запобігання, виявлення, усунення, наслідки для клієнтів».

У своєму виступі адвокат Андрій Агафонов зупинився на питаннях системи внутрішнього контролю банку, спільних і відмінних рисах структурних підрозділів внутрішнього аудиту та внутрішнього контролю. Слухачі також мали можливість почути практичні випадки різноманітних порушень та зловживань з боку банківських співробітників різного рівня, а також рекомендації для запобігання подібним випадкам.

LEZO LAW Company рекомендує освітню платформу Legal High School усім практикуючим юристам/адвокатам – як місце, де здобуваються цінні знання, відбувається обмін досвідом та формуються професійні кадри ринку юридичних послуг.