Відгуки

Юридична компанія «LEZO LAW Company» – кваліфікований та надійний партнер Адвокатського Об’єднання «AVER LEX», з яким ми співпрацюємо у господарських та цивільних справах. Спільно з юристами компанії обмінюємось досвідом, аналізуємо проблемні моменти законодавства й судової практики.

Ольга Просянюк

Керуючий партнер АО AVERLEX

Адвокати компанії неодноразово успішно представляли інтереси ПрАТ «Івано-Франківський арматурний завод» у судах всіх інстанцій та юрисдикцій. Більше того, команда юристів вдало захищала інтереси компанії у державній виконавчій службі.

Відповідальний підхід та креативність адвокатів LEZO багато разів допомагали відстояти правову позицію заводу у складних спорах. Разом з тим, юристи LEZO LAW Company здійснювали юридичний аудит та супроводжували чисельну кількість господарських угод ПрАТ «Івано-Франківський арматурний завод», що мінімізувало наші юридичні ризики та унеможливило оскарження таких угод в судовому порядку.

Юристи компанії знаходять механізм вирішення будь якої юридичної проблеми в найкоротші строки та з максимальною якістю. Рекомендуємо LEZO LAW Company бізнесу та підприємництву України.

Шилюк С.В.

Голова Правління ПрАТ «Івано-Франківський арматурний завод»

Наше право інтелектуальної власності надійно захищено, адже повне юридичне супроводження нашого рок-гурту здійснюють професіонали з юридичної компанії LEZO LAW Company.

Як ми неодноразово кажемо на всіх наших концертах, усі юридичні гаразди вирішує компанія LEZO, адже юридичних негараздів у нас немає.

Танчинець С.В.

Фронтмен гурту «БЕЗОБМЕЖЕНЬ»

Кожного дня у наших бізнес-процесах виникають питання, які потребують кваліфікованого юридичного супроводу, з чим відмінно справляється команда юристів LEZO.
Юридична компанія консультує щодо поточної господарської діяльності фірми, будівництва й нерухомості, земельних правовідносин, банківського та фінансового права. Цей список можна довго продовжувати. На нашу думку, LEZO LAW Company найкращий юридичний радник бізнесу.

Войтухов Д.Є.

Директор ТОВ «ЮНІВЕРСАЛ КОНСАЛТІНГ ПЛЮС»

Формат співпраці у вигляді абонентського обслуговування повністю виправдовує наші очікування. Юристи LEZO LAW Company постійно розробляють нетипові договори та супроводжують підписання всіх угод компанії. Адвокати LEZO, у разі необхідності, успішно захищають наші інтереси в судах.

З такою юридичною підтримкою ми спокійні за наш бізнес. Вдячні за вже наданні послуги та подальшу співпрацю.

Белан Н.С.

ТОВ "БІЗНЕС СІТІ СОЛЮШНС"

Юристи LEZO LAW Company у 2017 року представляли інтереси компанії в Господарському суді Хмельницької області, внаслідок чого спір був врегульований у добровільному порядку.

LEZO LAW Company також є юридичним радником у поточній господарській діяльності товарної свиноферми, що захищає ферму від можливих неправомірних дій контрагентів.

Цінуємо професіоналізм та компетентність юристів й адвокатів компанії.

Зелений С.М.

Директор ТОВ «Подільський Бекон»

Спеціалісти неодноразово професійно консультували як компанію в цілому, так і окремо її службових осіб. Надавали свої послуги у сферах цивільного, господарського, фінансового, трудового та кримінального права. Кожна практика компанії креативна та відповідальна. Вдячні за оперативність та якість наданих послуг.

Надалі продовжуємо співпрацю. 

Лаптєв О.А.

Керівник ТОВ "ФК"ФОРТЕ ФІНАНС"

Відмінний юридичний радник у питаннях підприємства.

Неодноразові юридичні консультації завжди підкріплені відповідною судовою практикою, що дає змогу зрозуміти не тільки позицію юристів щодо проблемного й нестандартного питання, а й позицію судів у разі виникнення судових спорів. Кожна окрема юридична консультація оперативна, чітка та аргументована.

Вдячні компанії за надані юридичні послуги та дуже задоволені співпрацею!

Радько Р.С.

Керівник ТОВ "СТОЛИЧНА ПЕКАРНЯ»

Юристи компанії неодноразово допомагали нашому акціонерному товариству обрати правильний юридичний шлях вирішення того чи іншого бізнес-питання. Можу сміливо сказати, що юридичні консультації LEZO допомагають обрати правильну стратегію переговорів з контрагентами, а також бути впевненим у своїй перемозі у разі можливих судових спорів.

Рекомендую LEZO LAW Company як надійного юридичного радника.

Барабаш І.А.

Директор ПрАТ «С.В.Т.А»

Безпека будь-якого бізнесу обов’язково вимагає наявність кваліфікованих юристів, якими  є адвокати LEZO. Їх професіоналізм неодноразово допомагав нам у вирішенні складних ситуацій. Якщо Ваш бізнес потребує юридичного захисту, тоді Ви звернулись за адресою.

Плєшаков О.С.

Директор ТОВ "СЛУЖБА ЗАХИСТУ ІНТЕРЕСІВ "ЛЕГІОН ІХ"

LEZO LAW Company – юридична компанія, що швидко та постійно знаходить шляхи вирішення будь-якої юридичної проблеми. Дуже подобається креативний підхід до кожної окремої ситуації.  Продовжуємо співпрацювати у форматі абонентського обслуговування.

Сурженко О.В.

Директор ТОВ «Ріальто Резіденс»

LEZO – бренд, що символізує якісні юридичні послуги. Юристи LEZO супроводжували та продовжують супроводжувати багато «юридично складних» проектів компанії. Юридичний аудит та правові консультації на найвищому рівні. Співпрацюємо з юристами по аутсорсингу. З впевненістю можу сказати, що це команда, яка захищає клієнта у будь-яких, навіть найскладніших ситуаціях. 

Пилипенко Є.Ю.

Керівник ТОВ «Компанія з управління активами «АКТИВ-ІНВЕСТ»