Керівник департаменту супроводження господарської діяльності бізнесу та судової практики, адвокат LEZO LAW Company Масеха Богдан виступив у якості викладача у Legal High School на тему: “Тактика допиту свідків. Письмове опитування за ЦПК України”.

Богдан звернув увагу слухачів інноваційної освітньої платформи на можливість отримання показів свідків на різних стадіях роботи адвоката (добровільне опитування, забезпечення доказів, письмове опитування, виклик свідка та його допит під час судового процесу). Розглянув правозастосування судами положень щодо допустимості та належності доказів отриманих в межах кримінального провадження у цивільному процесі, а також поділився власним досвідом з успішних кейсів, де позиція захисту прав клієнта будувалась виключно на показах свідків.

Виступ викликав активні дискусії в кулуарах, особливо щодо механізму добровільного опитування адвокатом свідків, у відповідності до приписів профільного закону, а також щодо залучення загальними судами у цивільних справах протоколів допитів отриманих під час кримінального провадження.

Посилання: https://lhs.net.ua/